úterý 4. června 2013

Nová možnost přidávat komentáře

Ahoj přátelé kamarádi, dlouho nám tady nepřibyl žádný příspěvek, takže to musím napravit :) Sice nám posledních pár dní pěkně pršelo, ale to nám nezabrání se těšit na tábor a doufat, že se to nebude opakovat v létě. 
Dále máme další novinku na našich stránkách - tou jsou komentáře k článkům - nově je najdete vždy dole pod daným článkem a můžete nám tam nechávat vzkazy, nápady na vylepšení stránek či podněty, které vás napadnou v souvislosti s táborem. Pokud máte emailový účet na Gmailu, můžete přidávat komentáře přes něj, pokud ne tak stačí kliknout na položku Název a zadat jméno. Je to opravdu jednoduché a už se těšíme, až to někdo z vás vyzkouší.

Ještě přidávám jednu prosbu, kterou zveřejnila naše zdravuška Jaruška v našem vzkazovníku:

"Vážení účastníci našeho tábora, už vím, že mezi vámi jsou super malíři, takže bych vás tímto požádala, kdo má chuť a čas, tak namalujte na A4 nebo A3 pozoruhodnosti světa. Však víte, že ho musíme obcestovat za 80 dní, no spíš za 14 dní. Třeba Eiffelovou věž, egyptské pyramidy nebo Tower most v Londýně. No prostě co vás napadne, hlavně ať to tam máme pěkné. "

Žádné komentáře:

Okomentovat